Stolové podnože

Objevte nebývalou variabilitu provedení — stolové podnože nabízí firma Lino v desítkách možných provedení, které uspokojí veškeré potřeby, které na stoly kladete.

Ocelové podnože série ST

Designová řada ST se vyznačuje jednoduchým designem, elegancí a je ideálním prvkem, který ladí do každého interiéru.

  • jsou vhodné pro výrobu jídelních, konferenčních, kavárenských stolů, různých stojanů, taburetek, barovek, informačních tabulí, lanových závěsů apod. Na přání vám firma Lino upraví výšku a barvu podnože nebo tvar podstavce.

Podnože série INOX a série CR

Designová řada CR a INOX se vyznačuje jednoduchým designem, elegancí a je ideálním prvkem, který ladí do každého interiéru.

  • *CR - základna – pochromovaná ocel (nelze v matném provedení)
  • *INOX – základna nerez, provedení lesk nebo broušená nerez (matné provedení)
  • *ART INOX - základna ocelový plech 8mm+pohledový nerezový výpalek tl.2mm. Silný nerezový plech přesahuje ocelovou základnu o 5mm a vytváří efekt velmi elegantní stolové podnože.

Litinové podnože

Podnože najdou široké uplatnění.

  • jsou vhodné pro výrobu jídelních, konferenčních, kavárenských stolů, různých stojanů, taburetek, barovek, informačních tabulí, lanových závěsů apod. Na přání vám upraví výšku a barvu podnože nebo tvar podstavce.

Celolitinové podnože

Celolitinové podnože jsou zvláštní sérií, jelikož jen u ní nejsou schopni upravit rozměry, ale pouze barevné provedení. Každý model má vlastní řadu, různé velikosti stolových desek a také nabízí vyšší podnože (snack) pro barové stolky.

Zahradní a interiérové podnože

Zahradní a interiérové podnože najdou široké uplatnění.

  • jsou vhodné pro výrobu jídelních, konferenčních, kavárenských stolů, různých stojanů, taburetek, barovek, informačních tabulí, lanových závěsů apod.